Wiadomości Bydgoszcz > News > Praca > Praca Białe Błota – KONTROLER JAKOŚCI

Praca Białe Błota – KONTROLER JAKOŚCI

Firma Metalwit powstała w 1996 roku. Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą w branży elementów złącznych oraz produkcji elementów toczonych i frezowanych CNC. Atutem firmy jest posiadanie w jednym miejscu produktów znormalizowanych oraz detali wykonywanych na zamówienie.

W związku z ciągłym rozwojem i rozbudową parku maszynowego poszukujemy pracowników na stanowisko: KONTROLER JAKOŚCI

Opis stanowiska:
·        Kontrola wyrobów gotowych
·        Kontrola dostaw kooperacji
·        Wprowadzanie kart wyrobów niezgodnych
·        Wystawianie podstawowej dokumentacji jakościowej
·        Zwalnianie jakościowe pierwszych sztuk
·        Wykonywanie powierzonych obowiązków w oparciu o jasno określone procedury
·        Przestrzeganie poleceń przełożonego

Wymagania:
·        Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane);
·        Znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office;
·        Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (mile widziane);
·        Znajomość rysunku technicznego;
·        Znajomość obsługi maszyn i narzędzi pomiarowych (dodatkowy atut);
·        Posiadanie praktycznej wiedzy metrologicznej (dodatkowy atut);
·        Umiejętność pracy w zespole;
·        Umiejętność kreowania i wdrażania nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Oferujemy:
·        Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
·        Pracę w systemie II-zmianowym.
·        Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanej wiedzy i doświadczenia.
·        Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
·        Podnoszenie własnych kwalifikacji dzięki licznym szkoleniom.
·        Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Nie masz doświadczenia na podobnym stanowisku, a chciałbyś pracować jako kontroler jakości? Nie martw się! Wszystkiego Cię nauczymy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres: sekretariat@metalwit.pl

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.metalwit.pl.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Ogłoszenie źródłowe: http://jobtime.pl/praca/101857/KONTROLER-JAKOSCI.html

ROZUMIEM